Екосумки, екоручки, екоблокноти

Сьогодні у всьому світі великим попитом користується еко продукція, адже так важливо берегти нашу природу та використовувати еко дружні матеріали та речі повторної переробки.

Ми пропонуємо широкий вибір екосумок, екоблокнотів, екоручок як стандартних, так і індивідуальних розмірів та форм, з нанесенням логотипу компанії або будь-якого іншого зображення з таких екологічно чистих матеріалів, як: льон, бавовна, деревина, картон, джгут, перероблений папір. Розміщуючи у компанії Перша фабрика замовлення на виготовлення  екосумок, екоручок або екоблокнотів ви будете цілком впевнені в отриманні якісної продукції. Екопродукція  має не тільки естетичний вигляд, а й неймовірно зручна і приємна в щоденному використанні, тому компанія прикладає максимум зусиль для того, щоб виготовлена продукція відповідала екологічним стандартам.  

Найкращою альтернативою поліетиленовій продукції для українців стали еко сумки. Даний аксесуар здатний ефектно доповнити образ любої жінки та підкреслити її граціозність. Він відмінно поєднується з класичними туфлями і сукнями. За рахунок натурального полотна і колоритного декору, проста модель перетворюється в ексклюзивну і молодіжну екосумку. На неї можна нанести акварельний малюнок, друкований принт або напис. Види сумок

  • Рекламні сумки з логотипом
  • Сумки-портфелі
  • Конференційні сумки
  • Сумки для документів
  • Спортивні сумки

Екоручки і екоблокноти Першої фабрики - зручний фірмовий аксесуар для повсякденного використання. Гармонійно підібраний стиль і різноманітна колірна гамма послужать ненав′язливою рекламою для клієнтів, а також стильним інструментом для співробітників. Сучасне європейське обладнання дає широку можливість виготовляти блокноти і ручки з логотипом будь-яким тиражем – починаючи від декількох одиниць до тисяч екземплярів. Наш клієнт може особисто вибрати дизайн на замовлення, визначившись з розміром і місцем нанесення малюнка, таким чином, щоб його продукція стала дійсно унікальною.