Шнурки для мобільних телефонів давно вже стали рекламними носіями. Здавалося б, хіба багато чого можна нанести на шнурок, телефон вдалося повісити - і добре. Насправді будь-який слоган або логотип, контакти і рекламний текст шнурок прекрасно підкреслить і допоможе запам’ятати.

Яскраві шнурки привертають не менше уваги, ніж висить на них гаджет або бейдж. На різних заходах дуже часто використовують рекламні шнурки для бейджей, що дуже практично. Не потрібно придумувати, куди і як розмістити сам бейдж, а яскраві шнурки з рекламними написами доповнять образ вашого співробітника як представника певної компанії.

Звичайно, зручніше за все для розміщення реклами широкі шнурки для мобільних телефонів. На такий стрічці можна розмістити максимальну кількість тексту.

Виробництво шнурків в нашій компанії відбувається кількома способами: шовкографія, сублімація, вишивка, гаряче тиснення, флексодрук.

Залежно від цільового призначення шнурків і вашого бюджету, ми готові запропонувати оптимальний спосіб виготовлення. Вам просто потрібно написати нам Ваші побажання і пропозиція з розрахунком вартості не змусить себе чекати.