Для офісного персоналу ручка - це незамінний атрибут в роботі, а якщо на ній ще й розміщена реклама або логотип компанії, то вона автоматично стає рекламним інструментом. Ручка з логотипом - відмінне ефективне рішення для Вашої рекламної кампанії. Витримуючи стиль компанії, ручки з логотипом у Вінниці стануть чудовою прикрасою для вашого офісу і привернуть увагу клієнтів.

При проведенні виставок, семінарів, рекламних акцій цей інструмент так само виступить хорошим сувенірним подарунком для всіх учасників, стане ненав’язливим нагадуванням про Вашу компанію, допоможе знайти нових клієнтів і, як результат, збільшити дохід компанії.

Завдяки великому досвіду ми гарантуємо оперативне і якісне виконання ручки з логотипом, ціни на які значно нижче ніж у наших конкурентів. Ми здійснюємо тамподрук на ручках, шовкотрафаретний друк, а також лазерне гравіювання.

Наша компанія зможе нанести на ручку будь-яке зображення, логотип, контактні дані, адресу вашої фірми або слоган Вашої компанії - все що забажаєте. Колірна гамма для друку найрізноманітніша.

При розміщенні інформації на ручках ми використовуємо високоякісні методи друку, які дозволяють надовго зберегти зображення і колір, що немало важливо для рекламного продукту.

Оригінальні подарунки - ручки з логотипом у Вінниці, придбавши які ви зможете отримати дві вигоди:

  • забезпечити запасом ручок персонал;
  • розмістити вигідно рекламу вашої фірми або бренду.

Таким чином, співробітники вашої фірми, користуючись ручками з надрукованим на них логотипом, контактними даними або іншими рекламними оголошеннями, рекламують Вашу організацію, Ваш бренд, при цьому додають престижу фірмі в очах оточуючих.