Настільні прапорці - це не тільки яскраві і привабливі сувеніри або прикраси робочого столу. Саме ці вироби дозволяють Вам показати свою повагу до гостей або учасникам переговорів і забезпечити Вашим партнерам хороші воспомінамія про Вас.

Ми ізготавдіваекм паперові прапорці і тканинні. На паличках або на настільних підставках.

Прапори - ефективний засіб зовнішньої і внутрішньої реклами! Вони гармонійно вписуються в архітектуру міста, не затуляючи доріг, будівель, пам’ятників.

Корпоративні прапори - це прапори з логотипом компанії, з фірмовою символікою або з будь-яким зображенням. Корпоративні прапори є невід’ємним атрибутом будь-якої компанії.

Вуличні прапори - це прапори використовуються на щоглах-флагштоках перед офісами, АЗС, готелями, торговельними центрами, автосалонами, стадіонами; на кронштейнах на стінах будівель; на автомобілях; на демонстраціях, спортивних заходах; для прикраси вулиць.

Прапори країн світу - неодмінний атрибут оформлення місць проведення міжнародних переговорів. При проведенні комерційних переговорів з партнерами з різних країн і регіонів обов’язково присутні прапорці країн світу - учасники зустрічі. Прапори та настільні прапори країн світу - символіка при проведенні міжнародних виставок.

Ми можемо надрукувати Ваші прапори на атласі, шифоні, габардині, шовку, прапорній сітці і папері.