Магніти на холодильник - сучасний предмет сувенірної та рекламної продукції. Магніти на холодильник використовуються для продажу в туристичних місцях, де багато відпочиваючих. Їх купують на пам’ять про місце відпочинку і як сувенір для друзів з «моря». Рекламні магніти використовуються для постійного нагадування про будь-якої фірмі, послуги, товар (магнітні візитки). Ефективність такого рекламного магніту пов’язана з тим, що він кріпиться на холодильник, а це як відомо, найбільш відвідуване місце в будь-якому будинку. Таким чином - людина підходячи до холодильника побачить або вашу рекламу або згадає про приємні події, відпочинок на морі, весілля ....

Ми виготовляємо рекламно-сувенірні магніти наступних видів:

Акрилові магніти на холодильник.

Виготовляються з прозорого пластика, як правило, йдуть стандартної форми 52х78 і поліграфія 45х70, 65х97 і поліграфія 59х89, 65х65 і поліграфія 57х57.

width = 357width = 357width = 357

Вінілові магніти на холодильник.

Основою такого магніту є магнітний вініл (або магнітна гума). Він буває різної товщини, з клеєм і без клею. Для таких магнітів використовують вініл з клейовим шаром товщиною 0,4 мм і 0,7 мм, цього цілком достатньо для звичайного магніту на холодильник. Одним з переваг вінілових магнітів є можливість виготовлення магнітів будь-якої форми і будь-яких розмірів. Але при цьому, для магнітів неправильної форми потрібно виготовляти висікання, і при невеликих тиражах це не вигідно. Для виробництва магнітів правильної форми буде достатньо спеціального різака, принтера і ламінатора.

width = 300

Закатні магніти.

Основою такого магніту на холодильник служить закатний значок з пластиковою основою, де замість шпильки кріпиться вініловий магніт, на всю задню частину. Такі магніти зарекомендували себе при виготовленні рекламних магнітів, тому що логотипи на них виглядають найкраще. Стандартний розмір такого магніту 56 мм в діаметрі, але можливе виготовлення та інших розмірів.

Об’ємний магніт фоторамка - це новий вид магніту на холодильник. Пропонуємо Вам магніти фоторамки власного виробництва, які мають більш презентабельний зовнішній вигляд, ніж акрилові магніти, але не поступаються їм за функціональністю.width = 200width = 200