Одна з найпопулярніших сучасних тенденцій в інтер’єрного дизайну - прикраса квартир і офісних будівель зображеннями, репродукціями надрукованими на полотні. Такі роботи, дивно схожі на картини, оживляють будь-яке приміщення, роблять його більш затишним і стильним.

У компанії JAM приймаються замовлення на будь-які види друку - ми можемо перенести на полотно, на фотопапір, на фактурну художній папір вашу пам’ятну фотографію, репродукцію улюбленої картини, дитячий малюнок або ваша особиста мистецький витвір.

ЕТАПИ ДРУКУ НА ПОЛОТНІ:

  1. Оцифровка (при необхідності) і корекція зображення, щоб воно відповідало технічним вимогам друку.
  2. Нанесення зображення на полотно.
  3. Покриття вироби спеціальним лаком, який не тільки захищає тканину і фарби від впливу зовнішнього середовища, а й покращує кольору.
  4. Натяжка готового полотна на підрамник.

Окремо ви можете замовити оформлення картини або фотографії в багет. У нас величезний асортимент всіляких рамок, серед яких знайдеться відповідний багет для будь-якого твору мистецтва.

ПЕРЕВАГИ ДРУКУ ЗОБРАЖЕНЬ НА ПОЛОТНІ

Завдяки своєрідною фактурою полотна, навіть найпростіша фотографія стає цікавіше і загадковіше. Найчастіше важко відрізнити друк фото на полотні від роботи професійного художника, особливо якщо сюжет вписується в межі жанрів живопису - наприклад, дуже природно виглядають пейзажі і портрети. При цьому фотодрук коштує в рази дешевше, ніж послуги художника, а якість готової картини може виявитися не тільки не гірше, але навіть краще.

Те ж саме стосується і репродукцій - ви за невелику ціну отримуєте точну копію будь-якого творіння відомих майстрів. Звичайно, навіть найякісніша друк не замінить м’яких переливів старовинних фарб, але цілком може конкурувати з репродукціями, написаними сучасними художниками.

Ще один плюс - довговічність малюнків і фотографій, надрукованих на полотні. Ми відпрацювали технологію нанесення зображень і їх захисту від вологи, пилу і грибків, щоб картина радувала вас довгі роки.