Компанія JAM пропонує друк на футболках, а також друк на майках, толстовках, регланах, подушках на найвищому професійному рівні. Ми здійснюємо друк на футболках в Вінниці по найпривабливішим і демократичними цінами. У своїй роботі ми використовуємо текстиль високої якості від надійних і перевірених виробників.

Друк на тканині дозволить втілити в життя всі ваші творчі ідеї. Ви можете створити власний оригінальний дизайн футболки або толстовки, замовити друк фотографій на футболках. Такий виріб стане прекрасним подарунком для близької людини, адже друк фото на футболках являє собою чудову альтернативу дорогим ювелірним прикрасам і недовговічним букетів квітів.

Друк на одязі - ефективна реклама товарів і послуг. Крім того друк на текстилі широко використовується для брендування товарів і послуг. Друк футболок з логотипами компаній, символікою спортивних клубів або рекламними слоганами стане потужним інструментом, який підвищить впізнаваність торгової марки і забезпечить зростання популярності бренда. Для тих, кого цікавить друк футболок оптом, ми пропонуємо найкоротші терміни виконання замовлень і цікаві ціни.

Наші ціни стануть для вас приємним сюрпризом. Принти на футболки наносяться кваліфікованими фахівцями із застосуванням новітнього обладнання. Виключно висока якість продукції забезпечується використанням такого методу як друк сублімації на тканини, який відомий ще як цифровий друк на футболках, майках і будь-яких інших видах текстилю. На відміну від інших способів друку дозволяє наносити на тканину фотографічні зображення з високою якістю. Технологія дозволяє отримати яскраві кольори, стійкі до впливу навколишнього середовища.

Даний метод друку на футболках в Вінниці забезпечує високу стійкість відбитків на тканини як до вигорання на сонці, так і до будь-яких видів механічних пошкоджень. На сьогоднішній день це найбільш прогресивний і надійний метод друку на текстилі. Ми наносимо будь-які принти на футболки в Вінниці, ціна друку яких визначається розміром зображення і кількістю використовуваних кольорів.

Тому не варто шукати компанії, які пропонують друк на футболках в Донецьку, друк на футболках в Одесі або «друк на футболках» у Львові. Досить вислати нам Ваш макет малюнка або фотографію, і вже через кілька днів нова футболка з оригінальною фотографією або принтом на футболці буде у Вас в руках.