Друк на металі є більш стійким до води, сонця, вітру, УФ - випромінюванням і інших зовнішніх факторів. Що дозволить виробу або агрегату виглядати більш вигідно в порівнянні з конкурентами. Так-так фото-термо друк виконується на металі, а точніше на анодируваному алюмінії, є полнноцветним зображенням, чітким, графічно правильним.

Можливий друк кольорових зображень або чорно-білих - ціна однакова. Досвідчений дизайнер при необхідності підбере або складе макет на Ваш смак. В наявності є палітра глянцю, матова текстура, перламутру, срібла, золота світлого і темного, а також два види кольору шампань, і звичайно метал білий як біла емаль. При бажанні і необхідності можливо округляти кути, для більш безпечної форми. Також для кріплення зробимо отвори під болти або інші кріплення. Технічна маркування таблички можлива вибиванням металевим клеймом різних розмірів цифр і букв. Можливо виготовити бирки на самоклейкой основі, дана основа складається з пористої структури, і стійка до зовнішніх чинників, що дозволить виробу служити довгі роки.

У порівнянні з гравіюванням друк має ряд значних переваг:

1) можливість друку повнокольорового зображення, всю палітру кольорів;

2) більш короткі терміни виготовлення;

3) менш трудомісткий процес, що дозволяє знизити ціну;

4) довше зберігає якісний зовнішній вигляд, так-як в бирки з гравіюванням при використанні, в поглиблення потрапляє пил, масла та інші речовини з навколишнього середовища.

Також вироби металеві можливо застосовувати не тільки для технічних цілей, а також як фурнітуру, для дизайну одягу, виробів, клатч, гаманців і інше. З Вашим логотипом, що дозволить Вам бути унікальним.