Кружка є не тільки предметом щоденного вжитку, без якого не обходиться жодна людина, вона є активним рекламним засобом. Чашки з логотипом компанії є популярною, недорогий сувенірною продукцією, яка буде доречна в наступних випадках:

• Під час проведення ділових зустрічей і переговорів, при частуванні партнерів чаєм або кавою;

• В якості подарунка при проведенні промо акцій. Перевагою кухлів є їх універсальність, вони підходять для абсолютно будь-якої цільової аудиторії;

• В якості подарунка для співробітників компанії та партнерів.

У нас ви можете надрукувати своє фото на чашку або тарілку.

Чашка, подана партнеру, клієнтові або співробітнику висловить Вашу індивідуальність. Гуртки з логотипом доречно використовувати в сфері обслуговування, наприклад, ресторанах, барах, кафе. Такі предмети, продумані до дрібниць, підвищать престиж і статус будь-якого закладу.

Чашки з логотипом компанії мають цілий ряд переваг:

Це продукція для повсякденного користування;

Підвищує імідж компанії в очах співробітників, партнерів, клієнтів;

Ефективне і недорогий засіб реклами, незамінний для проведення акцій, заходів різного масштабу;

Відмінний спосіб створення єдиної концепції організаціі.Кружкі, як і інша продукція з символікою компанії, є комплексним інструментом здійснення діяльності, нехтувати яким не можна.

Чашки і келихи які ми пропонуємо: білі на 310 мл., білі великі на 425 мл., кружки з кольоровими ручкою і обідками - 8 кольорів, з ручкою і всередині - 9 кольорів, чашки металік (золото, срібло), парні чашки, скляні і матові кружки, друкуємо на пивних келихах 3-х видів, наносимо фото на кавові набори, і звичайно чашки - хамелеони (чорні, в тому числі і великі, червоні, сині та зелені). А також тарілки різних видів.