Компанія JAM пропонує повний комплекс послуг в області брендування корпоративного одягу: для офісних працівників і співробітників банків, одягу для рекламних акцій, виставок, презентацій; одяг для обслуговуючого персоналу ресторанів, готелів; одяг для кухарів, офіціантів, барменів.

Наявність на складі:

- одяг ТМ Fruit of the loom: теніски, футболки, реглани, куртки

- якісні головні убори: Atlantis- спортивний бренд, різні моделі за доступними цінами; Target - промоушин напрямок.

Ми використовуємо такі технології:

  • Шовкотрафаретний друк на текстильних виробах будь-якого рівня складності. Це давно відомий, надійний і відпрацьований спосіб нанесення зображень на тканину, заснований на продавлюванні фарби через трафарет (друковану форму).
  • Багатобарвна комп’ютерна вишивка - зробить будь-яку річ унікальною. Таке зображення володіє високими експлуатаційними характеристиками, тобто не зношується і зберігає презентабельний зовнішній вигляд протягом багатьох років, навіть після великої кількості прань і чисток.
  • Термоперенос, нанесення флекса і флока - дуже популярний спосіб, тому як в результаті виходять зносостійкі і якісні зображення.

Також ми можемо нанести фото або логотипи, малюнки, написи на наші або Ваші футболки, кепки, бандани, куртки, ватники, труси і піжами, наволочки і простирадла. Загалом, складно знайти вироби на яких ми не друкуємо. Така різноманітність пояснюється просто: існує кілька способів друку на тканинах, за допомогою яких можливий друк на будь-якому текстилі, але які різняться за вартістю друку, термінів виконання друку на тканині, призначенням - для малих або великих тиражів, і кожен має свої переваги. Щоб визначитися який спосіб друку вигідніше і зручніше для вас просто зв’яжіться з нами по телефону, якщо є макет надсилайте на пошту, де вкажіть терміни і тираж і ми запропонуємо оптимальний за ціною і термінами варіант друку.

Для друку на футболках і тканинах використовуються термоперенос і нанесення флекса і флока. Більшість футболок з каталогу зроблені цими способами. Важливо знати: зображення в каталозі - це приклади зроблених робіт, Ви можете замовити БУДЬ зображення, фото або напис (в рамках пристойності), з вашим дизайном чи намальованим нами за Вашими побажаннями.