Багет - це декоративний матеріал, рамка, яка оформляє різні художні твори - картини, фотографії, гобелени, вишивки, постери, дипломи, дитячі малюнки та багато іншого. Вдало підібраний багет завершує образ, підкреслює те, що намальовано, робить картину більш естетичною та привабливою.

Рамки можуть бути самих різних кольорів. Темні рамки підсилюють інтенсивність фарб на фотографії і можуть, в залежності від відтінку, виділити теплі або, навпаки, холодні тони в її гамі. Ще один виразний прийом, використовуваний в рамці - орнаменти і лінії, які можуть становити єдиний ансамбль з картиною.

Дерев’яний багет - класика, що не втрачає своєї актуальності з плином часу. Він має натуральний зовнішній вигляд і високу міцність (важлива для великих форматів із застосуванням скла).

Пластиковий багет служить своєрідним аналогом дерев’яному багета, важливою перевагою якого, є його стійкість до зовнішніх впливів. Багет з пластика сьогодні є одним з найбільш універсальних, доступних, довговічних.

Правильно підібрана рамка надає картині або фотографії закінчений вигляд, підкреслює її стиль, створює особливий настрій.

Компанія «Jam» пропонує різноманіття дизайнів, стилів, колірних рішень і декоративного оформлення дерев’яних і пластикових багетів за доступними цінами на будь-який смак!