Картонні папки - незамінний елемент фірмового стилю Вашої компанії!

Чи збираєтеся брати участь у виставці? Або наближається презентація вашого нового шедеврального проекту? Або Ваш бізнес досяг певних висот і без обов’язкових елементів фірмового стилю Вам не обійтися? Виготовлення папок будь-якого рівня нам під силу! Ми допоможемо підібрати відповідні варіанти обробки папок, щоб ви могли укластися в запланований бюджет.

Папка - це виріб з картону, цупкого паперу або полімеру, шкіри або шкірозамінника служить для зберігання різного роду паперів і документів. Види папок: папки для документів, меню, авіаквитків, паперів, папки-планшети і розкладачки, папки на кільцях, представницькі та презентаційні папки, папки з тримачем для візиток або CD / DVD, папки з кишенькою для CD / DVD і т.д.

Меню - це один з найважливіших фірмових знаків у вашому закладі. Воно показує, яке в вашому закладі обслуговування і яскраво підкреслює стиль. Ексклюзивно виконане меню допоможе не тільки розібратися у всьому виборі страв, але і допоможе клієнту визначитися, чи повернеться він в ваше закладі або це його останній візіт.Обично при виготовленні меню велика увага приділяється саме обкладинці. Оригінальність у виконанні - ось головна риса фірмового стилю. Все в руках тільки дизайнера. Обкладинку виконати можна в будь-якому стилі з будь-якого матеріалу. Так, вона може бути зі шкіри самих екзотичних тварин, а може бути з просто папери. Наші ціни на вартість друку папок Вас приємно здивують.