Ламінація - це покриття поліграфічної продукції плівкою. Основне призначення ламінування - захист зображення від різних зовнішніх впливів. При ламінуванні ми використовують спеціальну плівку (завтовшки від 32 мкм до 250).

Плівки для ламінування бувають:

Глянцеві - відмінно передають колір зображення, його насиченість і яскравість. Світлові відблиски, що виникають на глянцевому поверхні, заважають сприймати дрібні деталі, наприклад, інформаційний текст.

Матові - виключають відблиски, дають можливість без праці робити написи на поверхні. Ці написи легко стираються звичайною гумкою. Покриття матовою плівкою виглядає більш респектабельно і як правило потрібно для ламінування візиток і дорогої рекламної продукції.Ми можемо робити ламінацію з двох сторін і з одного шириною до 65см (!).

Фольгування - це альтернативний традиційному гарячому тисненню процес нанесення фольги на папір або картон, тобто - процес спікання тонера лазерного принтера або копіювального апарату з металізованою фольгою під впливом високої температури.Основною відмінністю фольгирования від гарячого тиснення є відсутність слідів від кліше на зворотному боці візитки. Відсутність необхідності виготовляти кліше є незаперечною перевагою, так як навіть одиничний екземпляр візитки можна надрукувати швидше і з меншими витратами, ніж за допомогою тиснення.