Барвисто оформлена рекламна картка (листівка), що повідомляє про проведення будь-якого заходу і, як правило, дає певні пільги при його відвідуванні. Флаєри - поширена форма реклами місць дозвілля та різноманітних послуг. На відміну від запрошення (який найчастіше є іменним), флаєр поширюється вільно і, як правило, дає знижку при придбанні вхідного квитка, товару або послуги. Основна відмінність флаєра від листівки - більш щільний папір, яка довше зберігає зовнішній вигляд флаєра. Також щільний папір надає флаєром презентабельний вигляд.

Перш, ніж надрукувати флаєри, необхідно продумати їх наповнення, або дизайн. Важливо вказати тему заходу, час його проведення, учасників, і навіть схему проїзду. Друк флаєрів відрізняється від друку запрошень, так як флаєра не є іменними, а також, за правилами, повинні надавати будь-яку знижку або подарунок при відвідуванні заходу.

Друк флаєрів дешево - це цілком можливо, якщо Ви користуєтеся послугами друкарні «ДЖЕМ». Ми пропонуємо замовити створення флаєра з нуля: від розробки макета до відвантаження в офісі Вашої компанії готових флаєрів.