Буклет, який добре і мистецько оформлений - це ефективно, (приємний дизайнерський буклет ще і ефектний!) Міні-презентація товарів, послуг, вашої організації. Як говорить товар лицом. Рекламний буклет - це такий самий вигляд поліграфічної продукції, який постійно потрібен будь-яким організаціям.

Буклет чаше всього представляє з себе розкладушку з 2-мя, 3-мя і більш сгібами (фальцами). Завдяки своїй емкості та «товариському інтерфейсу», хороші рекламні букети - потужний стимулятор продажу. Темніше, коли товар потрібно зобразити наглядно. Дозвольте нам розробити буклети і ви залишилися доволі якісними своїми поліграфічними послугами та рівнем цін.

Друк буклетів у Вінниці можна замовити в компанії «Джем». Ми пропонуємо друк рекламних буклетів для використання на виставках, в банках, для розсилки поштою і т.д.

Щоб зробити буклет, необхідно підготувати всі його складові:

  • налаштувати візуальний ряд;
  • розділити інформаційний блок з описаними послугами або продукцією;
  • помістити контактну інформацію в буклет.

Друк продукції, має на увазі використання в дизайні буклетів логотипів, кліпартів, слайдів, фотографій, а також текстових відомостей. Іногда виготовлення буклетів проходить із використанням різних діаграм і графіків.

Надрукувати букет в компанії «Джем» можна стандартним форматом (10х21 см), називаючи «лафлет», з подвійною фальцовкою. Він зручний для розміщення на рекламних стійках, і в стандартний євро-конвер вміщується саме такий буклет. Виготовлення буклету з одним фальцем, також формату А4, вимагається не рідше.

На буклет ціна буде залежати від:

  • види і плотності бумаги;
  • кількість фальцовок;
  • тиража.

Наша поліграфія буклет напечатає в любому кількості за короткі терміни для ефективної реклами Вашої продукції.