Каталог - один з кращих способів реклами різних товарів і послуг. Сьогодні все більше підприємств замовляють його виготовлення зі своєю продукцією, в яких розміщують опис товарів і ціни. Замовлення за каталогом - найпопулярніша послуга, яка практикується багатьма компаніями. Якісно надрукований каталог приємно гортати, а вдалі фотографії товару викликають бажання негайно придбати вподобану річ. Дозволяє найбільш повно ознайомитися з асортиментом компанії, а також допомагає заощадити час і замовити товар не виходячи з дому.

Друк каталогів є одним з кращих капіталовкладень в розвиток компанії, оскільки дозволяє залучати велику кількість нових клієнтів, а також утримувати старих, постійних замовників. Періодична друк каталогів нагадує про існування вашої фірми, інформує про нові надходження товару, про зміни ціни, акції та знижки. Все це самим позитивним чином позначається на збільшенні довіри до вашої компанії і збільшення кількості продажів.

Брошури - популярний вид поліграфічної продукції, який має зовнішню схожість з журналами, але відрізняється від них меншою кількістю сторінок і неперіодичних виходу. Можуть бути інформаційними, рекламними, розважальними, науковими та ін. Серед усього розмаїття найбільшим попитом у замовників користується друк рекламних брошур. Безліч великих і малих компаній постійно замовляють рекламні брошури, що містять інформацію про компанію та послуги, прайс-листи та інші важливі відомості. Брошури використовуються в рекламних акціях, в передвиборних кампаніях, в наукових та інших цілях і є дієвим способом донесення інформації до цільової аудиторії.