Є кілька видів друку плакатів і афіш. Перший - офсетний, вигідна при великих тиражах або при використанні металізованих фарб. Другий, цифровий, застосовується при маленьких тиражах. Вся справа в тому, що цифровий друк плакатів А3 не має необхідності у виготовленні форм і проведенні інших переддрукарська операцій. Завдяки чому вартість одиниці продукції не сильно зростає при зменшенні тиражу.

Незаперечною перевагою цифрового способу друку плакатів, є його виняткову якість. Кольори виходять дуже яскравими, а зображення чітким, милуватися таким плакатом можна навіть з відстані в один метр. Якщо відчуття псується світловими відблисками, то можна заламинировать продукцію матовим матеріалом.

Наша компанія надає Вам послуги з друку плакатів, постерів, презентацій та інших видів друкованої продукції, яка використовується в рекламних, декоративних та інших цілях. В основному ми використовуємо широкоформатний друк на папері, яка забезпечує високу якість зображення, стійкість малюнка до різних впливів і прийнятну ціну. Широкоформатний цифровий друк будь-якого формату, що використовується нами при створенні поліграфічних матеріалів (різних листівок, каталогів, календарів, плакатів) дає можливість нашій компанії займатися випуском друкованої продукції, яка відповідає всім світовим стандартам якості.