1F – ПЕРША ФАБРИКА. Рекламне виробництво повного циклу. 

Ми успішно працюємо на ринку України з 2011 року. Спеціалізуємося на широкоформатному повнокольоровому друку – це зовнішня та внутрішня реклама, оформлення виставок, вітрин, ресторанів, офісів, торгових залів, інтер′єрів.

ПЕРША ФАБРИКА оснащена сучасним друкарським і після друкарським обладнаннями, використовує технології офсетного і цифрового друку. Оперативна поліграфія – це про наше виробництво. Ми контролюємо якість протягом усіх технологічних  процесів. Друкуємо лише якісну продукцію: візитки, фірмові бланки, буклети, каталоги, флаєра, конверти, листівки, наклейки, плакати, папки, грамоти, вітальні листівки, друк на CD/DVD дисках. Також наносимо зображення на футболки, горнятка, кепки, ручки, магніти, брелоки, значки, пазли… Виготовляємо РОS-матеріали та брендуємо будь-які вироби. 

Працюємо з різними матеріалами: метал, пластик, дерево, сучасна фурнітура, самоклеючі плівки і це, далеко, не весь перелік. Професійно та якісно надаємо послуги лазерного різання та гравіювання будь-яких матеріалів і виробів. Ця сучасна технологія ідеальна для створення сувенірів, ексклюзивного та оригінального вигляду будь-якої продукції.

Професійно виготовляємо печатки і штампи.

Пропонуємо широкий вибір автоматичних оснащень від світових виробників.

Макети приймаємо електронною поштою. Готову продукцію відправляємо зручним для Вас логістичним оператором.

Все це дозволяє вирішити надскладні та нестандартні замовлення на високопрофесійному рівні. І головне, задовільнити потреби наших найвибагливіших клієнтів! Працюємо з організаціями та приватними особами. 

Наші ціни на послуги одні з найкращих.